Her finner du planlagte arrangement

VÅREN 2019

JANUAR 2019 Utgave:      11. JAN. 2019        

Uke

1

 

 

 

1.        

 

 

 

On

2.        

 

 

 

 

 

To

3.        

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

4.        

 

 

 

 

 

 

5.        

Juletrefest

Ø ysang

HMNS

17:00

 

6.        

 

 

 

 

 

Uke

2

In

Ma

7.        

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

8.        

 

 

 

 

 

On

 

9.        

B abysang og småbarns-treff

 

 

HMNS

11:00-13:00

19:00-21:00

To

10.    

Hyggestund      LAK

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

11.    

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

12.    

 

 

 

 

 

13.    

 

 

 

 

 

Uke

3

Jo

Ma

14.    

 

 

 

 

 

Ti

Stm

15.    

 

 

 

 

 

On

16.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Ø ysang

HMNS

 

 

19:00-21:00

To

17.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Fidelis

 

HMNS

 

 

17:30-19:00

Fre

18.    

 

 

 

 

 

19.    

 

 

 

 

 

 

20.    

Sammen på søndag

NMS

 

HMNS

17:00

Uke

4

Jo

Ma

21.    

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

22.    

 

 

 

 

 

On

23.    

B abysang og småbarns-treff

 

 

HMNS

11:00-13:00

 

To

24.    

Hyggestund          G

Fidelis

 

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

25.    

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

26.    

«Lørdagskos», Kn.sund

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

27.    

Søndagsskolen Hitra

 

 

HMNS

 

11:00-12:00

Uke

5

Gu

Ma

28.    

 

 

 

 

 

ti

29.    

 

 

 

 

 

On

30.    

 

 

 

 

 

To

k

31.    

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

           

FEBRUAR 2019

 

Fre

1.        

 

 

 

 

 

2.        

 

 

 

 

 

3.        

Sammen på søndag

NLM

 

 

HMNS

17:00

Uke

6

In

Ma

4.        

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

5.        

 

 

 

 

 

On

6.        

B abysang og småbarns-treff

 

 

HMNS

11:00-13:00

 

To

7.        

Hyggestund   LAK

Fidelis

Ø ysang

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

19:00-21:00

Fre

8.        

 

 

 

 

 

9.        

 

 

 

 

 

10.    

 

 

 

 

 

Uke

7

Gu

Ma

h

11.    

 

 

 

 

 

Ti

Stm

12.    

A lpha -kurs -saml. 1

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

13.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

 

 

HMNS

 

 

To

14.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Fidelis

 

HMNS

 

 

17:30-19:00

Fre

15.    

Møter DISM

Gudmund Eikrem

Ungdomsbasen arr.

HMNS

 

UBAS

19:00

 

17:00-21:30

16.    

«Lørdagskos», Kn.sund

Møter DISM

Gudmund Eikrem

 

Kn.sund

HMNS

 

12:00-14:00

17:00

17.    

Sammen på søndag

Gudmund Eikrem

DISM

Ø ysang

 

HMNS

 

17:00

Uke

8

Pe

Ma

18.    

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

19.    

 

 

 

 

 

On

20.    

B abysang og småbarns-treff

 

HMNS

11:00-13:00

 

 

To

21.    

Hyggestund NS

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

22.    

 

 

 

 

 

23.    

 

 

 

 

 

24.    

Søndagsskolen Hitra

 

 

 

HMNS

 

11:00-12:00

Uke

Pe

Ma

25.    

N attverdmøte 1

 

 

HMNS

1900:21:00

ti

26.    

 

 

 

 

 

On

27.    

A lpha -kurs -saml. 2

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

To

28.    

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

MARS 2019

 

Fre

1.        

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

2.        

«Lørdagskos», Kn.sund

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

3.        

Sammen på søndag

NMS

Ø ysang

HMNS

17:00

Uke

10

In

Ma

4.        

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

Ti

Års.

5.        

 

 

 

 

 

On

6.        

B abysang og småbarns-treff

Ø ysang

 

HMNS

11:00-1300

 

19:00-21:00

To

7.        

Hyggestund G

Fidelis

 

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

8.        

 

 

 

 

 

9.        

 

 

 

 

 

10.    

 

 

 

 

 

Uke

11

Gu

Ma

11.    

 

 

 

 

 

Ti

Stm

12.    

A lpha -kurs. Saml. 3

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

13.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Ø ysang

 

HMNS

 

 

19:00-21:00

To

k

14.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Fidelis

 

HMNS

 

 

17:30-19:00

Fre

15.    

Norm. Inger B. Rødberg

 

Ungdomsbasen arr.

HMNS

 

UBAS

1900:21:00

 

17:00-21:30

16.    

«Lørdagskos», Kn.sund

Norm. Inger B. Rødberg

 

Kn.sund

HMNS

12:00:14:00

1700:21:00

17.    

Sammen på søndag

NOR

Inger B. Rødberg

Ø ysang

HMNS

1900:21:00

Uke

12

Jo

Ma

18.    

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

19.    

 

 

 

 

 

On

20.    

B abysang og småbarns-treff

 

 

HMNS

11:00-1300

 

 

To

21.    

Hyggestund   LAK

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

22.    

 

 

 

 

 

23.    

 

 

 

 

 

24.    

Søndagsskolen Hitra

 

 

HMNS

 

11:00-12:00

Uke

13

Pe

Ma

25.    

 

 

 

 

 

ti

26.    

A lpha -kurs. Saml. 4

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

27.    

Ø ysang

 

HMNS

19:00-21:00

To

28.    

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

29.    

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

30.    

«Lørdagskos», Kn.sund

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

31.    

Sammen på søndag  NLM

 

HMNS

 

17:00

 

APRIL 2019

Uke

14

In

Ma

1.        

«Bibel- og lovsangstimen»

 

 

HMNS

19:00-20:00

ti

2.        

 

 

 

 

 

On

3.        

B abysang og småbarns-treff

Ø ysang

HMNS

11:00-1300

 

19:00-21:00

To

4.        

Hyggestund   NS

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

5.        

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

6.        

«Lørdagskos», Kn.sund

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

7.        

«Syng Trondheim»

Ansv. V/ Island

 

HMNS

1700:21:00

Uke

15

Gu

Ma

h

8.        

 

 

 

 

 

Ti

Stm

9.        

A lpha -kurs. Saml. 5

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

10.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00

Ø ysang

 

HMNS

 

19:00-21:00

To

k

11.    

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

Fidelis

 

HMNS

 

 

17:30-19:00

Fre

12.    

 

 

 

 

 

13.    

 

 

 

 

 

14.    

Søndagsskolen Hitra

PALMESØNDAG

Sammen på søndag

NLM

HMNS

HMNS

11:00-12:00

17:00

Uke

16

Ma

15.    

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

16.    

 

 

 

 

 

On

17.    

 

 

 

 

 

To

18.    

SKJÆRTORSDAG

Nattverdmøte 2

 

HMNS

 

17:00

Fre

19.    

LANGFREDAG

 

 

 

 

20.    

 

 

 

 

 

21.    

PÅSKEDAGEN

 

 

 

 

 

Uke

17

Ma

22.    

2 PÅSKEDAG

Lovsangkveld

 

 

HMNS

1900

ti

23.    

A lpha -kurs. Saml. 6

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

24.    

B abysang og småbarns-treff

Ø ysang

HMNS

11:00-1300

 

19:00-21:00

To

25.    

Hyggestund   G

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

26.    

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

27.    

«Lørdagskos», Kn.sund

Konfirmasjon Sandstad k.

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

28.    

Konfirmasjon Hitra k.

 

 

 

 

Uke

18

In

Ma

29.    

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

30.    

Ø ysang

 

HMNS

19:00-21:00

 

 

MAI 2019

 

On

1.       

Off. høytidsdag

 

 

 

 

 

To

2.       

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

3.       

 

 

 

 

 

4.       

Konfirmasjon Nordbotn

 

 

 

 

5.       

Konfirmasjon Fillan

 

 

 

 

Uke

19

xxx

Ma

6.       

 

 

 

 

 

Ti

Stm

7.       

A lpha-kurs. Saml. 7

 

 

HMNS

 

18:30-20:45

On

8.       

B abysang og småbarns-treff

Ø ysang

HMNS

11:00-1300

 

19:00-21:00

To

9.       

Hyggestund   SN

Fidelis

 

 

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

10.   

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

11.   

«Lørdagskos», Kn.sund.

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

12.   

Konfirmasjon

 

 

 

 

Uke

20

xxx

Ma

13.   

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

14.   

 

 

 

 

 

On

15.   

(UTLEIE KURS  0800-16:00)

 

 

HMNS

 

 

To

16.   

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

17.   

GRUNNLOVSDAGEN

FEST

Ø ysang

 

HMNS

 

16:00

18.   

 

 

 

 

 

19.   

Søndagsskolen Hitra

 

 

HMNS

 

11:00-12:00

Uke

21

xxx

Ma

20.   

 

 

 

 

 

ti

21.   

 

 

 

 

 

On

22.   

B abysang og småbarns-treff

Ø ysang

HMNS

11:00-1300

 

19:00-21:00

To

k

23.   

Hyggestund   LAK

Fidelis

 

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

24.   

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

25.   

«Lørdagskos», Kn.sund.

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

26.   

Sammen på søndag

NMS. Misjonsfest

 

HMNS

 

17:00

Uke

22

In

Ma

h

27.   

«Bibel- og lovsangstimen»

 

HMNS

19:00-20:00

ti

28.   

 

 

 

 

 

On

29.   

Ø ysang

 

HMNS

19:00-21:00

To

30.   

Kristi himmelfart

Fidelis

 

 

HMNS

 

 

17:30-19:00

 

JUNI 2019

 

1.        

 

 

 

 

 

2.        

Søndagsskolen Hitra

 

 

HMNS

 

11:00-12:00

Uke

23

xxx

Ma

3.        

 

 

 

 

 

Ti

Stm

4.        

 

 

 

 

 

On

5.        

Ø ysang

 

HMNS

19:00-21:00

To

6.        

Hyggestund   NS

Fidelis

 

HMNS

HMNS

 

12:30

17:30-19:00

Fre

7.        

 

 

 

 

 

8.        

«Lørdagskos», Kn.sund

 

 

Kn.sund

12:00:14:00

9.        

PINSEDAG

Ø ysang pinsetur til Mausundvær (?)

 

 

 

Uke

24

xxx

Ma

10.    

ANDRE PINSEDAG

«Bibel- og lovsangstimen

 

HMNS

HMNS

 

1900:20:00

ti

11.    

 

 

 

 

 

On

12.    

 

 

 

 

 

To

13.    

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

14.    

 

 

Ungdomsbasen arr.

 

 

 

UBAS

 

 

17:00-21:30

15.    

 

 

 

 

 

16.    

Sammen på søndag

NOR

 

HMNS

17:00

Uke

25

xxx

Ma

h

17.    

 

 

 

 

 

ti

18.    

 

 

 

 

 

On

19.    

Ø ysang

 

HMNS

19:00-21:00

To

k

20.    

Fidelis

 

 

HMNS

17:30-19:00

Fre

21.    

 

 

 

 

 

22.    

 

 

 

 

 

23.    

 

 

 

 

 

Uke

26

In

Ma

24.    

Nattverdmøte 3

 

 

HMNS

1900:21:00

ti

25.    

 

 

 

 

 

On

26.    

 

 

 

 

 

To

27.    

Fidelis

 

 

HMNS

 

17:30-19:00

Fre

28.    

 

 

 

 

 

29.    

 

 

 

 

 

30.    

Sammen på søndag

NLM

Ø ysang

HMNS

17:00

 

JULI 2019

Uke

27

Ma

1.        

 

 

 

 

 

ti

2.        

 

 

 

 

 

On

3.        

 

 

 

 

 

To

4.        

 

 

 

 

 

Fre

5.        

 

 

 

 

 

6.        

 

 

 

 

 

7.        

 

 

 

 

 

Uke

28

Ma

8.        

 

 

 

 

 

ti

9.        

 

 

 

 

 

On

10.    

 

 

 

 

 

To

11.    

 

 

 

 

 

Fre

12.    

 

 

 

 

 

13.    

 

 

 

 

 

14.    

 

 

 

 

 

Uke

29

Ma

15.    

 

 

 

 

 

ti

16.    

 

 

 

 

 

On

17.    

 

 

 

 

 

To

18.    

 

 

 

 

 

Fre

19.    

 

 

 

 

 

20.    

 

 

 

 

 

21.    

 

 

 

 

 

Uke

30

Ma

22.    

 

 

 

 

 

ti

23.    

 

 

 

 

 

On

24.    

 

 

 

 

 

To

25.    

 

 

 

 

 

Fre

26.    

 

 

 

 

 

 

27.    

 

 

 

 

 

 

28.    

 

 

 

 

 

Uke

31

Ma

29.    

 

 

 

 

 

ti

30.    

 

 

 

 

 

On

31.