Velkommen til arrangementene!

AUGUST                          2019

TO

1.       

 

FRE

2.       

 

3.       

 

4.       

 

Ma

Uke

32

5.       

 

TI

6.       

 

ON

7.       

 

TO

8.       

 

FRE

9.       

 

10.   

 

11.   

Fillan kirke                                                            11oo

(deretter priv. utleie -dåpsselskap)

 

                       

12.   

 

TI

13.   

 

ON

14.   

 

TO

15.   

 

FRE

16.   

 

17.   

 

18.   

Sandstad kirke /Terningen fyr                           12.00

 

 

Ma

Uke

34

Perly

19.   

 

TI

Pe

20.   

 

ON

21.   

Konfirmantsamling m/for.                   17:00 – 19:00

TO

22.   

 

FRE

23.   

 

24.   

Estlandsfest. Arr: Friv.                                        17:00                     

25.   

Nordbotn kirke. 50 års konf.                              11:00

Sammen på Søndag-1  NLM                               17:00

Ma

Uke

35

Inger

26.   

N attverdmøte-1                                                    19:00

TI

Stm

27.   

 

ON

28.   

Ø ysangøving-1                                                    19:00

TO

29.   

H yggestund-1      G                                             12:30

Misjonsmøte DiSm Gudmund E.                       19:00

fre

30.   

Misjonsmøte Blåfjell. Gudmund E.                    17:00

31.   

Misjonsmøte Sjøm.m.. Gudmund E.                 17:00

SEPTEMBER  2019

 

1.       

Søndagsskole-1                                                  11:00 (Titranstevnet)

Ma

Uke

36

2.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

3.       

 

ON

4.       

Utleie fagkurs                                       08:00 – 15:00

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

5.       

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:15 F idelisøving

                              

FR

6.       

 

7.       

 

8.       

Hitra kirke Konf.pres.                                         11:00

Fillan kirke Konf.pres.                                        15:00

Høststevne på Sunde. DISM                               16:00

Ma

Uke

37

Gudr.

9.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

10.   

Alphakurs12-1                                                     18:30

ON

11.   

Ø ysangøving-2                                                    19:00

TO

12.   

F idelisøving

FR

13.   

 

14.   

 

15.   

Kvenvær kirke. 50 års konf.                               11:00

Sammen på Søndag-2   NMS.                             17:00

Ma

Uke

38

Gudr.

16.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

17.   

 

ON

18.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

19.   

H yggestund-2                      S-N                         12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

FR

20.   

 

21.   

 

22.   

Sandstad kirke. 50 års konf.                              11:00

10 års – jubileum Mitra Misj. N.S.                      14.00

Ma

Uke

39

23.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

24.   

Alphakurs12-2                                                     18:30

ON

25.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00 Ø ysangøving-3                                    19:00

TO

26.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

FR

27.   

 

28.   

 

29.   

Søndagsskole-2                                                  11:00

Sammen på Søndag-3   NOR.                             17:00

Ma

Uke

40

30.   

N attverdmøte-2                                                    19:00

OKTOBER 2019

TI

1.       

Møte.Tema: Fellesgudstj. v/B.Ø                         09:00

ON

2.       

 

TO

3.       

H yggestund-3      L-AG-K-A                              12:30

F idelisøving

FR

4.       

 

5.       

 

6.       

Kystsangstevnet - 2019                                      15:00

Ma

Uke

41

7.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

8.       

Alphakurs12-3                                                     18:30

ON

9.       

Utleie fagkurs                                       08:00 – 15:00

Ø ysangøving-4                                                    19:00

TO

10.   

Utleie fagkurs                                       08:00 – 15:00

F idelisøving

FR

11.   

 

12.   

 

13.   

Fillan kirke                                                            11:00

Sammen på Søndag-4   NLM.                             17:00

Ma

Uke

42

14.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

15.   

 

ON

16.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

17.   

H yggestund-4                      S-N                         12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

FR

18.   

Marita - stiftelsen V/G.H.                                     17:00

19.   

Hitra kirke. Rusforebyggende tiltak

20.   

Hitra kirke. Felleskirkelig gudstj.                      12:00

 

Ma

Uke

43

21.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

22.   

Alphakurs12-4                                                     18:30

ON

23.   

Ø ysangøving-5                                                    19:00

TO

24.   

F idelisøving

FR

25.   

 

26.   

 

27.   

Søndagsskole-3                                                  11:00

Sammen på Søndag-5   NMS.                             17:00

Ma

Uke

44

28.   

N attverdmøte-3                                                    19:00

TI

29.   

 

on

30.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

to

31.   

H yggestund-5                      G                             12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

«Hallo - Venn» v/L.M                                           17:00

F idelisøving

 

NOVEMBER, 2019

FR

1.       

 

2.       

 

3.       

Hitra kirke.  Allehelgensdag                              17:00

 

Ma

Uke

45

4.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

5.       

Alphakurs12-5                                                     18:30

ON

6.       

Ø ysangøving-6                                                    19:00

TO

7.       

F idelisøving

FR

8.       

 

9.       

 

10.   

Søndagsskole 4                                                   11:00

Nordbotn kirke                                                     11:00

Ma

Uke

46

11.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

12.   

 

ON

13.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

14.   

H yggestund-6      L-AG-K-A                              12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

FR

15.   

Misjonsmøte NOR. Inger B. Røberg                  19:00

16.   

Misjonsmøte NOR. Inger Brit Røberg Blåfjell                                                                                 17:00

17.   

Sammen på Søn-6   NOR. Inger Brit Røberg                                                                                  17:00

Ma

Uke

47

18.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

19.   

 

ON

20.   

Ø ysangøving-7                                                    19:00

TO

21.   

F idelisøving

FR

22.   

Utleie – julemesse fra                                         17:00

23.   

Julemesse NLM                                                   11:00

24.   

Fillan kirke                                                            11:00

Misjonsfest NLM                                                  16:00

Ma

Uke

48

25.   

N attverdmøte-4                                                    19:00

TI

26.   

 

ON

27.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

28.   

H yggestund-7                      G                             12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

fre

29.   

  Brutte lenker. Besøk fra Kenya  kl 17oo

30.   

 

DESEMBER, 2019

1.       

Sandstad kirke. Lysmesse                                 17:00

Ma

Uke

49

2.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

3.       

 

ON

4.       

Ø ysangøving-8                                                    19:00

TO

5.       

F idelisøving

FR

6.       

 

7.       

 

8.       

Kvenvær k. Vi synger julen inn                         15:00

 

Ma

Uke

50

9.       

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

10.   

 

ON

11.   

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

TO

12.   

H yggestund-8                      S-N                         12:30

Konfirmantundervisning                     14:45 – 16:00

F idelisøving

FR

13.   

 

14.   

 

15.   

Søndagsskole-5                                                  11:00

 

Ma

Uke

51

16.   

B ibel og Bønn                                                      19:00

TI

17.   

 

ON

18.   

 

TO

19.   

F idelisøving

FR

20.   

 

21.   

Sandstad k Kakelinnekons. 17:30 – 21:00

 

22.   

 

Ma

Uke

52

23.   

 

TI

24.   

Julekveldsopplegg                                             16:00

 

 

25.   

Første juledag

 

26.   

Andre juledag

 

27.   

Tredje juledag: JULELUNSJ                              12:00

 

28.   

Fjerde juledag

 

29.   

 

 

30.   

 

 

31.   

Nyttårsaften