Arrangementer

 

Februar 2016

Uke

5

MA

1.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

2.         

 

ON

3.         

Hmns  kl. 1700

Søndagsskolen

A+K Joramo  kl. 1900

DISM: Gudmund Eikrem                   

TO

4.         

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

Hmns  kl. 1900

DISM: Gudmund Eikrem         

FR

5.         

Hmns  kl. 1900

DISM: Gudmund Eikrem         

6.         

 

7.         

Sandstad kirke kl. 1530

Gudstjeneste med nattverd

Konfirmantene deltar

 (Bryne, Aadland, Aanonsen, organist, Bjørgvik

Uke

6

MA

8.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

9.         

Hmns  kl. 1830

Alpha-kurs 5         

ON

10.      

Hmns  kl. 1900

John Amundal Samemisj.         

TO

11.      

Hmns  kl. 1900

John Amundal Samemisj.         

FR

12.      

Hmns  kl. 1900

Pinsen

13.      

 

 

nor

14.      

Hitra kirke kl. 1600

Gudstjeneste med nattverd

Konfirmantene deltar

 (Bryne, Aadland, Aanonsen, organist, Dragsten

Hmns  kl. 1700

Sammen på søndag

Uke

7

 

 

 

 

 

 

 

 

MA

15.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

16.      

Hmns  kl. 1800

Årsmøte for Hmns         

ON

17.      

Hmns  kl. 1700

Søndagsskolen         

TO

18.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

FR

19.      

 

20.      

 

 

21.      

 

Uke

8

 

MA

22.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

23.      

 

ON

24.      

 

TO

25.      

 

FR

26.      

 

27.      

 

NLM

 

 

28.      

Knarrlagsund  kl. 1700

Sammen på søndag

Uke

9

MA

29.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

 

Mars 2016

Uke

9

TI

1.         

Hmns  kl. 1830

Alpha-kurs 5         

ON

2.         

 

TO

3.         

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

Hemnskjela   kl. 1900

Elieser                   

FR

4.         

 

5.         

 

6.         

Sandstad kirke kl. 1100

Gudstjeneste med nattverd

(Bryne, organist, Bjørgvik)

Kvenvær kirke kl. 1500

Gudstjeneste med nattverd

(Bryne, organist, Hammer)

Uke

10

MA

7.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

8.         

 

ON

9.         

Hmns  kl. 1700

Søndagsskolen         

TO

10.      

Hmns kl. 1800

Ung messe ved konfirmantene

(Bryne, organist, Dragsten)

FR

11.      

Hmns  kl. 1900

Pinsen

12.      

 

Nor

13.      

Hmns  kl. 1700

«Sammen på søndag»

Uke 11

MA

14.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

15.      

Hmns  kl. 1830

Alpha-kurs 5         

ON

16.      

 

TO

17.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

18.      

 

19.      

 

20.      

Hitra kirke kl. 1100

Palmesøndag . Høyttidsg, nattverd ( Aadland, organist Dragsten)

Uke 12

 

MA

21.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

22.      

 

ON

23.      

 

TO

24.      

Hitra helsetun kl. 1100

Skjærtorsdag .  Nattverd) Bryne, Aanonsen

Melandsjø omsb. kl. 1400

Skjærtorsdag .  Nattverd) Bryne, Aanonsen

 

Hmns  kl. 1700

Nattverdsmøte

FR

25.      

Margretes Minde kl. 1100

Langfredag med friluftsgudstj. Bryne og Anonsen

26.      

Dolm kirke kl. 2100

Påskenattgudstjeneste med  nattverd) Bryne, organist og Aanonsen

27.      

Sandstad kirke kl. 1100

1.påskedagsgudstjeneste .  med nattverd) Bryne, organist og Bjørgvik

Kvenvær kirke kl. 1500

1.påskedagsgudstjeneste .  med nattverd) Bryne, organist og Bjørgvik

 

Hmns  kl. 1700

«Sammen på søndag»

NLM

 

Uke 13

MA

28.      

Nordbotten kirke kl. 1100

2.påskedagsgudstjeneste .  med nattverd) Bryne, organist og Dragsten

 

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

29.      

 

ON

30.      

Hmns  kl. 1700

                        Søndagsskolen

Sandstad kirke kl .1700: Evangeliesentret

TO

31.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

Evangeliesenter-besøk

 

 

 

 

April  2016

Uke

13

FR

1.         

 

2.         

 

 

3.         

 

 

Uke

14

MA

4.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

5.         

Hmns  kl. 1900

Mangor Harestad

ON

6.         

Hmns  kl. 1900

Mangor Harestad        

TO

7.         

Hmns  kl. 1900

Mangor Harestad

FR

8.         

Hmns  kl. 1900

Pinsen

9.         

 

 

 

 

 

10.      

Sandstad kirke kl. 1100

Gudstjeneste med nattverd

(Aadland, organist Bjørgvik Kvenvær kirke kl. 1500

Gudstjeneste med  nattverd

(Aadland, organist Bjørgvik)

 

Hmns  kl. 1700

Sammen på søndag

 

 

                NLM

Uke

15

MA

11.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

12.      

 

ON

13.      

Hmns  kl. 1700

                     Søndagsskolen         

TO

14.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

15.      

 

16.      

 

 

 

17.      

Nordbotten kirke kl. 1500

Gudstjeneste

(Bryne, organist, Dragsten)

 

Uke 16

MA

18.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

 

 

19.      

 

ON

 

20.      

 

TO

 

21.      

 

FR

 

22.      

 

 

23.      

 

NLM

 

24.      

Hmns  kl. 1700

«Sammen på søndag»

Uke 17

MA

25.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

 

26.      

Hmns  kl. 1900

Venke Lunde NLM

ON

 

27.      

Hmns  kl. 1900

Venke Lunde NLM

TO

 

28.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

Hmns  kl. 1900

Venke Lunde NLM

FR

29.      

Hmns  kl. 1700

Søndagsskolen

                         

30.      

Hitra kirke kl. 1100

Konfirmasjonsgudstjeneste natt

(Bryne, organist Dragsten)

             

               

 

      Mai 2016

1.         

Sandstad kirke kl. 1100

Konfirmasjonsgudstjeneste natt

(Bryne, organist Bjørgvik)

Uke

18

MA

2.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

3.         

 

ON

4.         

 

TO

5.         

Kristi Himmelfartsdag

Hmns  kl. 1700

Misjonsfest med Gunnar Hamnøy 

 

FR

6.         

 

7.         

Fillan kirke kl. 1100

Konfirmasjonsgudstjeneste natt

(Bryne, organist Dragsten)

Kvenvær kirke kl. 1400

Konfirmasjonsgudstjeneste natt

(Bryne, organist Dragsten)

 

 

8.         

Nordbotten kirke kl. 1100

Konfirmasjonsgudstjeneste natt

(Bryne, organist ,Dragsten)

 

 

Uke

19

MA

9.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

10.      

Knarrlagsund bedehus

kl. 1900

Gudmund Eikrem

                        

ON

11.      

Hmns  kl. 1700

                     Søndagsskolen  


Hmns. kl. 1900

Gudmund Eikrem

       

        

TO

12.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

13.      

Hmns  kl. 1900

Pinsen

14.      

 

15.      

Dolm kirke kl. 1100

1. pinsedag.  Høytidsgudstjeneste (Bryne, organist ,Dragsten)

Sandstad kirke kl. 1500

1. pinsedag.  Høytidsgudstjeneste (Bryne, organist ,Bjørgvik)

uke 20

 

 

 

 

 

 

MA

16.      

Blåskogshytta kl. 1200

2. pinsedag.  Friluftsgudstjeneste

  (Bryne, organist ,Aanonsen

 

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

17.      

Fillan kirke kl. 1000

Festgudstjeneste

(Bryne, organist ,Dragsten)

Sandstad kirke kl. 1100

Festgudstjeneste

(Aadland, Strand sb., Dragsten)

Kvenvær kirke kl. 1500

Festgudstjeneste

(Bryne, organist ,Bjørgvik)

Hmns  kl. 1700

17. mai -fest

 

ON

18.      

 

TO

19.      

 

FR

20.      

 

21.      

 

Nor                  

22.      

 

Hmns  kl. 1700

«Sammen på søndag»

Uke 21

MA

23.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

24.      

 

ON

25.      

Hmns  kl. 1700

                     Søndagsskolen         

TO

26.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

27.      

 

28.   

                                     

29.      

       

Uke 22

 

 

 

 

MA

30.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

31.      

 

 

juni 2016

Uke

22

ON

1.         

 

TO

2.         

 

FR

3.         

 

4.         

Knarrlagsund bed.  kl. 1400

Lørdagskafè

NOR

5.         

 

Hmns  kl. 1700

«Sammen på søndag»

Uke

23

Uke

23

MA

6.         

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

7.         

 

ON

8.         

Hmns  kl. 1700

                     Søndagsskolen         

TO

9.         

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

10.      

Hmns  kl. 1900

Pinsen

11.      

 

 

 

 

 

12.      

Nordbotten kirke kl. 1100

Gudstj, Skaperverkets dag ) Aadland, organist, Anonsen og Dragsten

Pilgrimsvandring Fjeldvær - Nordbotten

 

Uke

24

MA

13.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

14.      

 

ON

15.      

 

TO

16.      

 

FR

17.      

 

18.      

 

19.      

Hakkbuan kl. 1200

Friluftsgudstjeneste

(Bryne, organist) Eget progr.

Fillan kirke kl. 1700

Gudstjeneste

(Bryne, organist, Dragsten)

Uke

25

 

 

 

 

MA

20.      

Hmns  kl. 1900

Bibel, bønn, lovsang

TI

21.      

 

ON

22.      

 

TO

23.      

Hmns  kl. 1230

Hyggestund

 

FR

24.      

 

25.